Zamilovaný Shakespeare

Zamilovaný Shakespeare

2018/2019

„Zamilovaný Shakespeare“ v dramatické adaptaci od L. Halla byl dalším titulem, jímž pro nás, předplatitele skupiny N, pokračovala divadelní sezona ve VČD

Úterní večer 27. listopadu byl sychravý, větrný, prostě nevlídný. Příchozí nepostávali venku na schodech nebo pod nimi, jak to obvykle bývá, ale hromadili se ve velkém počtu ve foyer divadla. Navíc zrovna onen večer byl pro nás prvním, kdy jsme museli „čelit“ nově zavedenému „odbavovacímu“ systému pomocí čtecích zařízení pro QR kódy na vstupenkách. To vytvořilo z poměrně nepřehledné masy lidí ještě méně přehledné fronty (?) diváků čekajících na vpuštění do sálu.

Hoši, nabádáni neustále p. učitelkou Kovářovou, aby si nezapomínali nosit vstupenky, měli tentokráte vše v pořádku. Jinak na tom byla ale paní učitelka, jejíž vstupenky přístroj vytrvale odmítal přijmout.  Až „fyzický“ zásah paní biletářky, která si vstupenku „normálně“ (očima!) přečetla, odhalil, že lístky jsou z minulé sezony, tedy rok staré….! J Inu, přetěžovaná hlava se ozvala a nezbylo nic jiného, než záležitost vyřídit v kanceláři divadla. To se podařilo a všichni mohli v klidu zaujmout svá místa.

Hochům se příběh o lásce velkého dramatika líbil, a přestože bylo představení delší než jindy, svou odlehčenou formou pomohlo klukům, Elišce i pedagogickému dozoru obnovit síly poztrácené ve vyučovacím procesu.

Přihlašte se!

Pro přístup k této stránce je nutné se přihlásit.