Výlet 2.B

Kutná Hora a okolí

Vyzkoušeli jsme od všeho trochu...

2022/2023

Stejně jako ostatní třídy jsme i my využili paní ředitelkou stanovené dny na školní výlety k tomu, abychom se po celoročním usilování trochu odreagovali.

Vymysleli jsme si a s pomocí naší třídní učitelky naplánovali den tak, abychom si ho maximálně užili  a zároveň vyhověli rozličným zájmům všech ve třídě.

Dopoledne jsme strávili na paintballovém hřišti v Hlízově u Kutné Hory, pak jsme se přesunuli do samotného města na prohlídku pamětihodností UNESCO v Sedlci, pokračovali jsme na vrch Karlov za dalším „dobrodružstvím“ na bobové dráze, abychom zakončili „adrenalinem“ na motokárovém okruhu tamtéž.

Počasí bylo na tyto aktivity tak akorát = pod mrakem, ale teplo, trochu i větrno, což nás ale příjemně osvěžovalo.

Trochu „náročnější“ byla logistika a přesuny po městě, které, ač kulturním dědictvím UNESCO, přílišně sofistikovanou dopravní obslužností nedisponuje. Většinou jsme transfery absolvovali pěšky nebo dle zcela náhodně nalezeného či  „odchyceného“ místního spoje.

V tomto ohledu nutno poznamenat, že hoši své dovednost s internetovým vyhledáváním osvědčili více než brilantně. Zatímco se paní učitelka stále vyptávala, jak je zvyklá ze své praxe digitálních „neuživatelů“, kluci klikli a měli to…! 🙂

Rozhodně to  stálo za to, i když unavení,  byli jsme při zpáteční cestě všichni nadšení a plní dojmů!

Chtěli bychom akci zopakovat, zkusíme to hned na podzim…

🙂

Příprava na akci...
Nezbytná instruktáž...
Rozdělení do týmů...
Ještě nějaké přesuny a můžeme jít na to...|!
Závěrečný "boj o vlajku"...
Vyhráli modří...!
Vítězové i "poražení" družně pospolu
Trocha odpočinku při čekání na spoj

Přihlašte se!

Pro přístup k této stránce je nutné se přihlásit.