Vánoční
besídka

krásné zakončení adventního času

Kluci si připravili opět sami...

2022/2023

Rok se sešel s rokem a opět jsme se ocitli na prahu vánočních prázdnin.

Letošní vánoční besídku pojali žáci 3. ročníků jako jakési rozloučení se „svou“ školou, připravovali se tedy obzvláště pečlivě.

Vojta H. (3.B) se v úvodu podělil o fotografie a zážitky z vydařeného dvoudenního adventního zájezdu do Maďarska.

 Jára Š. (3.A) nám zahrál na kytaru několik „profláklých pecek “ ze svého trampsko-rockového repertoáru. K nim měli všichni přítomní na stolech k dispozici texty, takže zpívala celá škola!

Fanda A. (3.B) a Matouš R. (3.A) nás v poutavé prezentaci obeznámili s událostmi uplynulého roku a jedinečnými společnými zážitky ze svých volnočasových motorkářských aktivit.

Závěr besídky patřil opět Davidu H. (bývalý absolvent) a jeho sice neúplnému, protože hráli pouze ve dvou, ale zato velmi úspěšnému „bandu“. Kluci hrají i zpívají „parádně“ a již tradičně sklízeli od přítomných velké ovace – všichni jsme zpívali, vztyčené ruce se hýbaly do rytmu, telefony svítily… A došlo i na tanec, jak uvidíte na fotkách.

Nádherný vánoční strom zajistili a dovezli žáci Martin K. a Ondřej B. (2.A). Byl ale tak mohutný, že měli následně problém sehnat na takovéhoto „obra“ patřičný stojan. Museli jsme také dlouho přemýšlet, kam jej v jídelně vůbec umístit, aby nepřekážel provozu. Ale vyřešilo se nakonec vše!

O jeho ozdobení a ostatní výzdobu jídelny se postarali zbylí kluci ze třídy 2.A

Všechna vystoupení se i přes veškeré počáteční obavy podařila, odcházíme tak na vánoční prázdniny s příjemným pocitem.

Přihlašte se!

Pro přístup k této stránce je nutné se přihlásit.