Posezení s grilováním

Posezení s grilováním

2019/2020

Na úterý 18. 6. 2019 hoši z DM zorganizovali rozloučení se školním rokem. Pojali celou akci velmi zodpovědně a důsledně od samého počátku. Sestavili a vytiskli pozvánky, které pak osobně roznášeli všem zaměstnancům školy, připravili na zahradě za DM posezení ze školních lavic, nachystali nádobí na občerstvení, a nakonec i samotné občerstvení.

Jiříček P., s tatínkovou pomocí, z domova přivezli krásný, skoro nový plynový gril. Kluci si tak mohli předem naložit různé druhy masa, které pak samotný Jiříček velmi zručně griloval.

Všichni, kdo mohli, se sešli kolem 7 hodiny večerní v zahradě za internátem. Z ubytovaných žáků byli nejpočetněji zastoupeni kluci z druhého ročníku, „Třeťáci“ již ukončili docházku a byli „vypuštěni“ k domácí přípravě na závěrečné zkoušky, a čest prvního ročníku zachraňoval pouze Ondra Z., který se alespoň v závěru akce přišel na chvíli ´juknout´.

Atmosféra byla báječná, jídlo ještě lepší! Jirka P. se svého úkolu „rožnitele“ zhostil výtečně, ne hůře, než sám „velký šéf“ Pohlreich. Jedlo se, pilo a povídalo, dokonce tak živě, že Matěj D. paní Kovářové polil záda Birelem, jak mohutně gestikuloval.

 Akci si všichni pochvalovali a na návrh pí. Kovářové kluci už hned druhý den přinesli pozvánku na ´grilovačku´ na počest zahájení nového školního roku.

Přihlašte se!

Pro přístup k této stránce je nutné se přihlásit.