Ken Ludwig

SHERLOCK V NESNÁZÍCH

Divadelní představení

Tato nevšední komedie s detektivní zápletkou byla pro nás prvním divadelním představením tohoto školního roku. Nebylo to ale představení řádné, pouze odsunutá „záležitost“ z doby jarního zákazu divadelních produkcí. Zúčastnili se jej tedy pouze předplatitelé z minulého školního roku.

Děj příběhu se odehrává v prostředí tajemné usedlosti na samotě, v níž sídlí proslulý americký herec, legendární představitel Sherlocka Holmse. Pořádá zde večírek pro kolegy, během kterého chce zjistit, kdo po něm při posledním představení vystřelil a kdo zavraždil vrátného v divadle.

Našich hochů se tentokrát zúčastnilo o poznání méně než obvykle, protože nejvíce abonentů bylo z 3. ročníků, které však již působení na naší škole uzavřely. Druhým důvodem bylo, že jsme se o konání náhradních představení dozvěděli doslova na poslední chvíli, a někteří ubytovaní hoši si tak neměli možnost zajistit odpovídající oblečení.

I tak se ale klukům komedie  líbila, protože byla plná situačního humoru a přitom nepřestala být napínavá až do konce díky překvapivým odhalením a novým zápletkám.

Východočeské divadlo Pardubice

Přihlašte se!

Pro přístup k této stránce je nutné se přihlásit.