Jízdy
zručnosti

Světlá nad Sázavou a Hlušice

Kluci jezdili a reprezentovali...

2022/2023

 

Dne 4.5 2023 proběhla v areálu České zemědělské akademie Humpolec, pracoviště Světlá nad Světlá nad Sázavou již tradiční jízda zručnosti.

Za naší školu  zde startovali žáci 2. ročníku Petr Rauer, Ondřej Bíža a Petr Doležal.     Již 2.5 ráno jsme vyrazili trénovat na již postavenou trať, a klukům se docela ´zamlouvala´. 

 V samotný den soutěže se po rozlosování startovních pořadí ihned začalo jezdit, a sice s  traktorem Zetor 7211 s přívěsem.  Jako první startoval Ondřej, podlehl však nervozitě a po několika neplánovaných střetech s překážkami obsadil 26. místo. Další do soutěže nastoupil Petr R., který po povedené jízdě obsadil celkově pěkné 13.místo. Poslední z našich startoval Petr D. a vedl si též výborně, s nepatrně delším časem obsadil celkově 15.místo.

Nutno však zdůraznit, že devět pozic před námi obsadili soutěžící  z pořádající školy, kteří měli nespornou výhodu v dokonalé znalosti tratě – měli tzv. „naježděno“.

Ve čtvrtek 18.5.2023 jsme se pak s našimi hochy zúčastnili  soutěže v jízdě zručnosti, která se již po 22. konala v Hlušicích nedaleko Nového Bydžova. Klání bylo rozděleno do dvou bloků. Hlavní částí byla jízda traktorem ZETOR 7711 s přívěsem, doplňková jízda byla realizována traktorem FEND 314 VARIO.

 Z celkových 27 účastníků obsadil v hlavní kategorii  Martin Dvořák 25.místo, Petr Rauer 19.místo a Dominik Poskočil ze 3.ročníku 18.místo

V doplňkové kategorii byli naši kluci „na bedně“.

Martin Dvořák skončil na  3.místě, Dominik Poskočil dosáhl na 1. místo

Gratulujeme a děkujeme všem našim soutěžícím za vzornou reprezentaci školy.

   🙂

                                 

"Sestava" ze Světlé nad Sázavou
"Trio" z Hlušic u Nového Bydžova
Světlá n. S
Tak jakpak to vymyslíme...?
Obstáli jsme
Hlušice
A jdeme na to...
S přívěsem to není žádná ´sranda´...
IMG_20230519_111517

Přihlašte se!

Pro přístup k této stránce je nutné se přihlásit.