Hudební večer

Hudební večer

2019/2020

Poslední únorový den, ve čtvrtek 28. 2. 2019, pořádali na DM hudební večer, na který byla pozvána také děvčata ze „spřáteleného“ kladrubského učiliště. V prostoru školní jídelny se sešlo 14 našich chlapců spolu s 16 dívkami z Kladrub.

Plochu si nejprve upravili k sezení a poslechu hudby, jejíž reprodukci zajišťovali kluci z podia. Nicméně, časem se rozproudila zábava a živý hovor postupně přecházel v pohybové kreace. Zpočátku vestoje kolem židliček, které se ale postupně odsouvaly, až nakonec zmizely úplně, a jídelna se proměnila v taneční parket. „Zatrsala“ si i paní vychovatelka.

Kluci samozřejmě nachystali také občerstvení, i když s předstihem naložené utopence museli po ochutnávce z ´menu´ ještě vyřadit, protože nebyly dostatečně uleželé. I přesto toho bylo k zakousnutí dost. Jirka P. s Jardou P. totiž pro tento účel vyrobili několik druhů pomazánek (salámovou, sýrovou, česnekovou) na jednohubky.

Celá akce se vydařila k všestranné spokojenosti, všichni zúčastnění byli doslova nadšeni. A ti zbylí zauvažovali, že by se příště mohli také přijít ´juknout´…

Přihlašte se!

Pro přístup k této stránce je nutné se přihlásit.