Fandíme hokeji

„Skvělý!“„ Paráda!“ „ Bomba!“ „Super akce.“ Bylo to perfektní odpoledne.“ „ Pojedeme určitě zase!“

To jsou jen některá z mnohých vyjádření, kterými účastníci hodnotili společný výjezd na hokejové utkání v Pardubicích. Pod vedením p. vychovatelky Jelínkové si jeli ´zafandit´ na zápas mezi HC Dynamo Pardubice a HC Bílí tygři Liberec.

V úterý 2. října se akce zúčastnilo asi 35 hochů (a jedno děvče!) z domova mládeže i dojíždějících. Akci zorganizovali na DM, škola finančně přispěla na vstupné. Atmosféra byla báječná, všichni se nechali unést průběhem utkání. V ´kotli´ obou týmů bylo pořádně živo. Pardubickým bubnoval perfektně k vítězství jejich letitý fanoušek a náš žák Lukáš P.  „Prohráli jsme, ale to neva…, bylo prima tam být pro změnu se spolužákama ze školy, i když jsme fandili každý někomu jinému. Neúspěch pak tolik nebolí, když  se kámoši radujou…“, zhodnotil příznivec poraženého Liberce.

Přestože se někomu „nezamlouvaly“ vysoké ceny občerstvení na stadionu, měl tento sportovní počin nebývale kladnou odezvu a již se hlásí další zájemci na příští akce.

 


Hledáte nové aktuality? Podívejte se na přehled současných aktualit...
Hledáte starší aktuality? Podívejte se do archivu aktualit...

Na začátek stránky

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci, a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací