SOUTĚŽ ODBORNÝCH DOVEDNOSTÍ ŽÁKŮ 3. ROČNÍKU OBORU OPRAVÁŘ ZEMĚDĚLSKÝCH STROJŮ

Dne 19. dubna 2017 proběhlo celostátní kolo tradiční soutěže odborných dovedností opravářů zemědělských strojů - tentokrát v Bystřici nad Perštejnem. Soutěžní disciplíny byly zaměřeny na praktické dovednosti i znalosti a celkový přehled. V konkurenci soutěžících vybraných na 30 školách celé republiky se náš Martin Tomášek neztratil - skončil na pěkném 6. místě, přičemž pouze 6 bodů jej dělilo od stupňů vítězů.
Gratulujeme a děkujeme za dobrou reprezentaci školy.

Soutěž v požárním sportu

V Pardubicích uskutečnil 2. ročník  Mistrovství středních škol České Republiky v Požárním sportu. Uskutečnil se 20. a 21. dubna v areálu SPŠCH Pardubice. Soutěžilo se v tradičních disciplínách požárního sportu – požární útok, štafeta, 100m překážek a pro dobrovolníky i výstup na cvičnou věž.
Naši školu reprezentoval žák 3. ročníku Vojtěch Klenka - obsadil 1. místo v disciplíně VÝSTUP NA VĚŽ.
Gratulujeme mu k úspěchu a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.